Дорога не пробачає помилок: в ДТП загинула неповнолітня
10 січня близько 14:30 на 167 км 700 м автодороги Київ-Суми-Юнакіївка 31-річний водій мешканець міста Суми, керуючи автомобілем «HYUNDAI-I 20» рухаючись в напрямку міста Суми не вибрав безпечної швидкості руху виїхав на смугу зустрічного руху де допустив зіткнення з автомобілем марки «DAEWOO–LANOS» під керуванням 35-річного мешканця Київської області.
В результаті дорожньо-транспортної пригоди 10-річна дівчинка пасажирка автомобіля «DAEWOO–LANOS», мешканка Срібнянського району отримала тілесні ушкодження не сумісні з життям. Загинула на місці пригоди.
Водій та пасажири даної автівки 32-річна Юлія та її 3-річний син Захар мешканці Срібнянського району отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Доставлені на лікування до Прилуцької міської лікарні.
Водій та пасажири іномарки «HYUNDAI -I 20» 29-річна Марія та її 3-х річна дочка Єва мешканці міста Суми отримали тілесні ушкодження та доставлені до терапевтичного відділення Прилуцької міської лікарні.
Правоохоронці констатують: багато водіїв нехтують повідомленнями про штормові попередження, не цікавляться станом доріг, плануючи маршрут на великі відстані, та переоцінюють власні можливості керування авто в умовах, далеких від ідеальних.
Останні новини Чернігівщини
Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47
До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36
Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.
12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28
12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.