Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 03:08:30

Рятувальники надавали допомогу постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод

11.01.2016   13:51

10 січня о 14:00 до Служби порятунку "101" Прилуцького району надійшло повідомлення про те, що на 138 кілометрі автошляху Київ-Суми-Юнакіївка автомобіль "Hyundai XL", який рухався в напрямку столиці не впорався з керуванням та з'їхав у кювет.

Рятувальники, які прибули на місце пригоди, за допомогою тросу з лебідкою дістали автомобіль з кювету. Наразі 62-річна жінка - водій знаходиться в Прилуцькій районній лікарні. Стан її здоров'я лікарі оцінюють як задовільний.

Того ж дня, о 14:30 на 167 кілометрі цієї ж траси поблизу сіл Охіньки та Переволачна автомобіль "Hyundai" скоїв зіткнення з автомобілем "Daewoo Lanos". Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 10-річна дитина - пасажирка "Daewoo Lanos" загинула на місці пригоди.

Рятувальники 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини, які прибули на місце пригоди, допомогли медичним працівникам у транспортуванні 6-х постраждалих до Прилуцької районної лікарні, серед яких водії та пасажири обох машин.

Причину та обставини аварій встановлює слідство.
У зв’язку з цим, рятувальники закликають водіїв не перевищувати швидкість та дотримуватися правил дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини