Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 11:21:35

Фінінспектори Чернігівщини за дванадцять місяців 2015 року виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 28,5 млн. гривень

06.01.2016   12:35Агенцiя

Протягом січня-грудня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області перевірили 160 підприємств, установ та організацій, з яких на 87,5 % встановлено порушення фінансово-господарської дисципліни.

За допущені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 206 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 46 осіб, звільнено із займаних посад 6 осіб.

За результатами контрольних заходів  виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 28,5 млн грн та забезпечено усунення на 14,8 млн гривень.

Завдяки вжитим заходам до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ  та організацій надійшло 3,5 млн грн, відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів в сумі  11,3  млн гривень.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина отримала медзасоби для лікувальних закладів

Чернігівщина отримала медзасоби для лікувальних закладів 10:58

До Чернігівської області, як і в інші регіони країни, надійшла партія вкрай необхідних медзасобів та захисного спорядження для медиків та екстрених служб для здійснення заходів з протидії коронавірусу.

На збуті наркотиків військова прокуратура затримала у Чернігові старшого сержанта ЗСУ

На збуті наркотиків військова прокуратура затримала у Чернігові старшого сержанта ЗСУ 10:14

30.03.2020 за процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України в рамках кримінального провадження за ст. 307 ч. 1 КК України викрито та затримано після збуту наркотичних засобів фельдшера медичного пункту однієї з військових частин, дислокованої на Чернігівщині.

Опалювальний сезон в Ніжинській міській ОТГ буде припинено

Опалювальний сезон в Ніжинській міській ОТГ буде припинено 09:56

30 березня під головуванням міського голови відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

У вищому професійному училищі побутового обслуговування шиють маски для медиків

У вищому професійному училищі побутового обслуговування шиють маски для медиків 09:32

У чернігівському Вищому професійному училищі побутового обслуговування зараз шиють маски для медиків. У першу чергу - з другої міської лікарні, яка визначена опорною в лікуванняі хворих з коронавірусом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини