Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 09:46:33

Стартувала кампанія декларування доходів громадян

06.01.2016   08:01Агенцiя

Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2015 році, подається до 1 травня 2016 року до податкової інспекції за місцем реєстрації.

Форма податкової декларації  про майновий стан і доходи та інструкція щодо її заповнення затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 р. №859, що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26.10.2015 за №1298/27743.
 
Обов’язкове подання декларації про майновий стан і доходи передбачено у разі:
  - отримання іноземних доходів;
  - отримання доходів від двох і більше податкових агентів;
  - отримання доходів від особи, яка не є податковим агентом (від інших фізичних осіб (резидентів або нерезидентів), а саме:
   - отримання  спадщини; подарунків; оренди майна фізичної особи; доходів від операцій з продажу (обміну) нерухомого майна; доходів від операцій з продажу (обміну) рухомого майна;
  - отримання окремих доходів, а саме:
інвестиційний прибуток; додаткові блага від третьої особи; суми заборгованості, за якими минув строк позовної давності; суми боргу платника податку; нецільова благодійна допомога понад установлену норму; кошти або майно, отримані як хабар.

Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. Така декларація подається упродовж всього 2016 року.
 
Всю необхідну інформацію щодо порядку заповнення  та подання декларації  про майновий стан і доходи, порядку та термінів сплати податку на доходи фізичних осіб громадяни можуть отримати у Центрі обслуговування платників інспекції за адресою: вул. Кирпоноса, буд.28, або за телефонами: 65-28-53,65-28-32,65-28-25.

Також про особливості деклараційної кампанії 2016 року можна дізнатися  на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2016/.

Пам’ятайте, податок від кожної задекларованої гривні піде до місцевого бюджету, а отже -  на розвиток нашого міста.

ДПІ у м. Чернігові закликає платників сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно подати декларацію.

Останні новини Чернігівщини

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини