Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 22:27:56

Діти з особливими потребами не можуть відвідувати НВК "Дзвіночок" через відсутність підвозу. ВІДЕО

05.01.2016   13:03

Законодавством України передбачено, що кожна дитина має право отримувати безкоштовно освітні послуги, навчатися та розвиватися у соціальному середовищі.

Нажаль, діти з особливими потребами у цьому дещо обмежені. Навчально-виховний комплекс "Дзвіночок" є опорним закладом з інклюзивної освіти, де разом із звичайними людьми навчаються діти з особливими потребами.

З метою розвитку інклюзивної освіти в "Дзвіночку" працюють логопед, реабілітолог, психолог та два помічники учителя.

Для дітей з особливими потребами спеціально створено сенсорну кімнату, проте більшість таких дітей не можуть відвідувати цей заклад, бо він знаходиться дуже далеко, а власного транспорту "Дзвіночок" немає.



" frameborder="0" allowfullscreen>

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини