Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 22:54:15

Міліція знешкодила сімейний наркокартель

27.03.2012   16:06

До відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Чернігівській області надійшла оперативна інформація стосовно групи осіб, які займаються перевезенням та збутом наркотиків на території Чернігова. Мова йшла про продаж макової соломи в особливо великих об'ємах. Для припинення діяльності організованої злочинної групи почалася розробка та документування її діяльності.

Почалася копітка щоденна праця оперативників, співробітники міліції провели більше десятка оперативних закупок наркосировини, навіть були проведені 2 псевдопоставки наркотиків до Чернігова з іншого регіону держави.

Організатором "наркокартелю" виявився 42-річний уродженець Чернігівської області, ніде не працюючий і нічим особливо не зайнятий Володимир (всі імена змінені), у нього в подільниках були 3 жінки - 44-річна Ксенія, 53-річна Олена та Лариса 52 років від народження. Всі ці жінки були родичами, вони не мали постійної роботи і перебивалися підробітками, але мріяли про багате безтурботне життя. Звісно, що швидко розбагатіти можна лише на кривій стежині криміналу.

Ксенія, уродженка і мешканка Львівської області, привозила до Чернігова макову солому, яку частково скуповувала, а решту вирощувала сама. Натомість дві її сестри та сам організатор синдикату займалися подальшим перепродажем наркосировини.

Згодом самого розповсюдження соломи ділкам стало вже замало, вони знайшли трьох "кулібіних", які на квартирі одного з них організували виготовлення та збут ацетильованого опію.

Як розповів начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик, оперативники відслідкували всі канали постачання та реалізації дурману на території Чернігова та області, було зібрано достатньо незаперечного матеріалу діяльності злочинців.

І ось днями співробітники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків управління МВС України в Чернігівській області за підтримки бійців роти міліції особливого призначення "Беркут", під час ретельно спланованої операції, провели одночасне затримання усіх фігурантів цієї "макової" справи.

В ході санкціонованих обшуків на квартирах та притоні наркодилерів було вилучено більше 10 кг наркотичних засобів та прекурсорів, пістолет для відстрілу гумових набоїв та більше 5 тисяч гривень.

Відносно всіх учасників злочинної групи слідчим відділом Чернігівського міського відділу УМВС в області порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених статтями 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів), 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Всі злочинці заарештовані та доправлені у СІЗО м. Чернігова.  На даний час справа знаходиться в проваджені слідчого відділу Чернігівської міліції.
 

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини