Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 22:35:50

Управління поліції охорони в Чернігівській області запрошує кандидатів до складу атестаційної комісії

28.12.2015   07:09Агенцiя

Відповідно до Закону України «Про національну поліцію» з метою оцінки ділових, професійних, особистих якостей, визначення теоретичної і практичної підготовленості, компетентності, здібностей якісно та ефективно реалізувати на службі свої можливості Управління поліції охорони в Чернігівській області оголошує про атестування молодшого і середнього складу поліції охорони.

Підготовка до атестування передбачає проведення тестування працівників на предмет знання основ законодавства у сфері функціонування поліції: Конституції України, Закону України «Про Національну поліцію», Закону України «Про запобігання корупції», а також перевірку загальних здібностей і навичок з визначенням рівня логічних, вербальних здібностей та вміння аналізувати дані.

Тестування буде проводитися з використанням комп’ютерної техніки.

Результати тестування співробітників разом з атестаційними листами, складеними згідно вимог, визначених Інструкцією про порядок проведення атестування поліцейських, яка затверджена наказом МВС від 17.11.2015 № 1465, будуть розглянуті атестаційними комісіями з прийняттям відповідних висновків.

До складу атестаційних комісій (за згодою) можуть бути включені народні депутати України, працівники МВС, представники громадських правозахисних організацій та засобів масової інформації.

З метою проведення всебічного, повного та прозорого атестування особового складу, Управління поліції охорони в Чернігівській області запрошує кандидатів до складу атестаційної комісії. Пропозиції та заявки прохання надсилати на електронну адресу: udsochernigov@gmail.com до 29 грудня 2015 року.

Останні новини Чернігівщини

12 романтичних фільмів, які варто переглянути цієї осені 17:08

Дивитися романтичні фільми — це як доторкнутися до світлих почуттів через екран.

Смачні рецепти вихідного дня: хачапурі по-мегрельськи 16:59

Перлина грузинської кухні — хачапурі по-мегрельськи. Ситний корж з апетитною рум’яною скоринкою та сиром всередині стане повноцінним сніданком або вечерею.

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 16:46

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 2021 року

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї 16:37

26 вересня в Україні святкують День машинобудівника, європейський День мов, міжнародний день глухих і день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини