Військовою прокуратурою затримано на хабарі полковника Державної прикордонної служби
25.12.2015 о 23 год. 17 хв. військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України за участю оперативних співробітників відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України в Чернігівській області та Управління захисту економіки в Чернігівській області затримано заступника начальника Чернігівського прикордонного загону – начальника відділу забезпечення за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.
Зазначений полковник вимагав та отримав від приватного підприємця неправомірну вигоду в сумі 6500 грн. за сприяння в укладенні договорів на постачання продуктів харчування особовому складу Чернігівського прикордонного загону.
Зазначені кошти в сумі 6500 грн. офіцер отримав після укладення договорів та поставки продукції до зазначеної військової частини.
В ході проведення особистого обшуку у підозрюваного виявлено та вилучено вказану неправомірну вигоду, отриману від приватного підприємця.
Військовослужбовець поміщений до ізолятора тимчасового тримання Чернігівського районного відділення поліції Чернігівського міського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.
На даний час до суду готуються матеріали щодо обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression