Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 11:33:14

"Лада" зіткнулася з маршрутним автобусом - восьмеро травмованих. ФОТО

26.12.2015   14:17

25 грудня близько 18:30 в Чернігові сталася дорожньо-транспортна пригода за участю легковика та маршрутного автобуса.

Виїздом на місце пригоди слідчо-оперативної групи поліції було встановлено, що 32-річний чернігівець, керуючи автомобілем ВАЗ-210991-20, рухаючись по вулиці 1 Травня зі сторони проспекту Перемоги в напрямку вулиці Рокосовського, не вибрав безпечної швидкості, виїхав на зустрічну смугу руху та зіткнувся з маршрутним автобусом №12 «Еталон БАЗ», який рухався в зустрічному напрямку.

В результаті дорожньо-транспортної пригоди водій автомобіля ВАЗ-210991 отримав тяжкі тілесні ушкодження та госпіталізований до реанімаційного відділення міської лікарні №2. Водій автобуса та шестеро пасажирів отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Для надання медичної допомоги всіх було доставлено до  міської лікарні №2.

Останні новини Чернігівщини

23 лютого: цей день в Україні і світі

23 лютого: цей день в Україні і світі 08:57

День 1461 Російська агресія - Day 1461 Russian aggression

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини