Поліція затримала водія легковика в стані наркотичного сп'яніння з наркотиками в салоні
Житель Прилук через соцмережі повідомив правоохоронців про підозрілого сусіда, до якого ходять наркомани. Перевіривши інформацію, поліція вилучила в салоні автомобіля правопорушника амфетамін.
Прилучанин написав у соцмережах начальнику Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області підполковнику поліції Руслану Крахмільцю, що в їх будинку оселився підозрілий чоловік, до якого часто заходять наркомани.
Громадянин висловив стривоженість цим фактом, адже він виховує сина-підлітка, який може потрапити під негативний вплив цих людей. Після того, як правоохоронці отримали адресу вказаної квартири, поліція почала перевірку інформації. В ході відпрацювання надвечір 24 грудня поліцейські зупинили легковик, за кермом якого знаходився 32-річний сусід заявника з пасажиркою.
На Чернігівщині поліція затримала водія легковика (фото2)
Спілкуючись із патрульними, водій почав поводити себе неадекватно. Оглянувши транспортний засіб на наявність заборонених предметів, правоохоронці виявили згорток фольги з речовиною білого кольору. Як пояснила пасажирка, це її амфетамін, який вона використовувала для власного вживання. Водія було перевірено на предмет наркотичного сп'яніння. Медики констатували, що в організмі чоловіка присутні 4 види наркотичних засобів.
На порушника складений протокол про адміністративне правопорушення за статтею 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані наркотичного сп'яніння) - тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років, або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб і на інших осіб - накладення штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб.
В ході подальшої перевірки було встановлено, що чоловік раніше вже мав конфлікти із законом та знаходиться на обліку в наркодиспансері. Правоохоронці провели огляд помешкання правопорушників. Вдома у співмешканців було виявлено та вилучено медичний шприц, заповнений 1мл рідини світлого кольору та скляну пробірку з речовиною червоного кольору.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Вилучене направлено на експертизу. Триває досудове розслідування. Начальник Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області підполковник поліції Руслан Крахмілець висловив подяку громадянину, який надав цінну інформацію, адже завдяки співпраці з поліцією було затримано правопорушників та можливо врятоване чиєсь життя.
Останні новини Чернігівщини
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.