На Чернігівщині поліція вилучила 900 незаконних ялинок
22 грудня поліція затримала на трасах області два транспортні засобі, які незаконно перевозили 900 новорічних сосонок і ялинок.
На стаціонарному посту в селі Новоселівка Чернігівського району поліцейські, які несли службу з нагляду за дорожнім рухом, зупинили автомобіль «Man» з причепом. Транспортним засобом керував житель Варвинського району, він перевозив вантаж з п'ятисот сосон.
Документи, пред'явлені поліції водієм, викликали сумнів у своїй дійсності. Від будь-яких пояснень перевізник відмовився. Наразі автомобіль доставлений до Чернігівського відділення поліції для з'ясування обставин та проведення перевірки.
Того ж дня в Щорсі патрульні зупинили вантажний автомобіль «Daf» під керуванням мешканця м. Конотопа Сумської області, який перевозив 400 ялинок без відповідних документів. Транспорт і вантаж затримані, проводиться подальша перевірка.
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.