Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 16:44:55

Поліція затримала ґвалтівника

22.12.2015   10:19

Менше доби знадобилося Талалаївським поліцейським, щоб вирахувати та затримати ґвалтівника неповнолітньої дівчини.

До чергової частини Талалаївського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області звернулася неповнолітня жителька райцентру і повідомила правоохоронцям, що її зґвалтував невідомий чоловік.

Зі слів потерпілої, напередодні вона зупинила на трасі попутній автомобіль та попросила водія підвезти її з села до райцентру. Водій погодився, але в дорозі змінив напрямок руху, заїхав у хащі та зґвалтував неповнолітню.

Талалаївські поліцейські оперативно вирахували водія-ґвалтівника. Ним виявився 35-річний житель райцентру, який дав правдиві свідчення поліцейським.

На даний час правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ознаками  частини 3 статті 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування неповнолітньої), яка передбачає термін ув'язнення від 7 до 12 років позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини