Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:43:41

Прокуратура не допустить порушення інтересів держави у сфері земельних правовідносин

21.12.2015   07:25

Завдяки прокуратурі в Семенівському районі виявлено факт нераціонального використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

Як встановлено, розпорядженням райдержадміністрації суб’єкту господарювання ще у 2009 році передано в оренду понад 20 га ріллі строком на 15 років.

Проте до цього часу договір оренди не укладено, земельна ділянка не використовувалася. Внаслідок таких дій до державного бюджету не надходила орендна плата, а також погіршувалася якість та природна характеристика земельної ділянки.

На усунення вказаних порушень прокурором подано позов до Чернігівського окружного адміністративного суду про скасування розпорядження райдержадміністрації та повернення ділянки розпоряднику земель.

Проте, незважаючи, що в задоволенні вказаного позову судом першої інстанції відмовлено, прокурор, відстоюючи власну правову позицію, звернувся з апеляційною скаргою до Київського апеляційного адміністративного суду.

Судом апеляційної інстанції визнано обґрунтованими позовні вимоги прокурора та ухвалено рішення про їх задоволення.

Останні новини Чернігівщини

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні 07:41

Людина, розумна людина, завжди сподівається на краще. Це природно, адже ми не станемо заперечувати, що найчастіше обставини, що нас оточують, просто змушують нас це робити. Надія супроводжує нас, напевно всюди, але що ми готові зробити для того, щоб вона не залишилася марною.

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини