Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 08:49:32

Чернігів стане першим містом в Україні, де розпочнуть комплексну боротьбу з каштановою міллю

26.03.2012   09:48

Чернігів стане першим містом в Україні, де проведуть комплексну планову боротьбу проти каштановї молі.

Власне підготовка до рятування кінського каштану в обласному центрі розпочалась ще восени минулого року. По-перше, проведена інвентаризація зелених насаджень, які контролюють “зеленбудівці”. По-друге, комунальники утилізували опале листя, на якому оселились лялечки шкідника. Далі - справа науки та нових технологій. Каштанова міль охопила вже фактично всю Європу, розповідають фахівці. Швидкість її просування - 100кілометрів на рік.

З українських міст найбільше потерпає Київ, розповідає Володимир Червоний. Але спробувати винищити шкідника вирішили спочатку в Чернігові. У нас в місті більше 3-ох тисяч каштанів. Тільки на Валу їх півтисячі. Технології, якими боротимуться з міллю – це мікс відомих старих методів і абсолютно нових розробок.

Але головне - здоров’ю чернігівців боротьба з каштановою міллю не загрожує, запевняють фахівці. План боротьби з міллю будуть погоджувати ще з управлінням ЖКГ, бо воно є основним замовником робіт.

Скільки знадобиться коштів, фахівці ще тільки почали рахувати. Кажуть, одне дерево обійдеться в середньому у 200-250 гривень. Це не враховуючи інших супутніх робіт, які теж вимагають фінансування. Але в `Зеленбуді` пообіцяли , процес фінансування та витрат зробити максимально прозорим.

http://www.newch.tv/profile_news.php?itemid=23165

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини