Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 07:57:14

Надзвичайні події за минулу добу в Чернігівській області

26.03.2012   09:31

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 26 березня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби виникло 6 пожеж, з яких 2 пожежі в житловому секторі, 1 настил в лісі (не підлягає обліку), 2 сухої трави та 1 сміття. Врятовано 1 людину.
 
1. Пожежа сухої трави м. Чернігів, пров. Успенського, біля буд. № 52 О 14 год. 10 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,01 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній.
 
2. Пожежа настилу в лісі Козелецький район, біля с. Кошани О 14 год. 29 хв. на території ДП "Козелецьрайагролісгосп" (директор  Вохмінцев С.В.) сталася пожежа настилу в лісі на площі 0,3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній. Врятовано лісовий масив на площі 10 га.
 
3. Пожежа в житловому секторі Сосницький район, с. Загребелля, вул. Лісова, 9 О 15 год. 11 хв. в господарстві гр. Савченко О.С., 1969 р.н., сталася пожежа лазні (3х4 м, стіни та покрівля дерев'яні). Вогнем знищено покрівлю. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток -        400 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
 
4. Пожежа сухої трави Козелецький район, біля с. Волевачі О 16 год. 38 хв. на території Одинцівської сільської ради (голова Лемеш А.А.) сталася пожежа сухої трави на площі 1,5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній.
 
5. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Макишин, вул. Кирова, 9 О 23 год. 43 хв. в господарстві гр. Гаркуна В.Г., 1966 р.н., сталася пожежа житлового будинку (10х8 м, стіни дерев'яні, обкладені цеглою, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю. Причина - порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей. Збиток - 15 000 грн. Врятовано дружину господаря та матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.
 
6. Пожежа сміття м. Чернігів, вул. Любецька, 189 О 04 год. 28 хв. на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 12 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній.
   
Інші повідомлення:

О 03 год. 08 хв. за адресою м. Чернігів, вул. Пирогова, 22а, кв. 56 поривом сильного вітру було частково зруйновано балконну раму. Виникла загроза падіння елементів конструкції балкону на тротуар. Для надання допомоги залучалось відділення СДПЧ-2.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини