Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 жовтня, 00:01:24

Посилки до колоній та СІЗО в Чернігівській області: замість смальцю - канабіс, замість грецьких горіхів - амфетамін

15.12.2015   12:58Агенцiя

Протягом останнього часу до Менської виправної колонії (№ 91), Чернігівської виправної колонії (№ 44) та Чернігівського СІЗО збільшилась кількість спроб передати засудженим та ув`язненим наркотичні речовини.

Так, до засуджених Менської виправної колонії (№ 91), установи, де відбувають покарання колишні співробітники правоохоронних органів, надійшло 3 посилки. З м. Новомосковськ надійшла посилка, де в середині грецьких горіхів було виявлено речовину зеленого кольору рослинного походження зовнішньо схожу на каннабіс, попередньо загорнуту в папір та фольгу, та порошкоподібну речовину білого кольору.

Місто Новомосковськ, Дніпропетровської області було відправником ще однієї посилки з наркотичними речовинами – в пачці з цигарками було виявлено та вилучено дві цигарки з канабісом. З м. Шостка засудженому передали туфлі, де в каблуках було виявлено речовину зеленого кольору рослинного походження, а також п’ять згортків з вмістом порошкоподібної речовини білого кольору, попередньо загорнуті у фольгу.

Під час догляду посилки на ім`я ув`язненого Чернігівського СІЗО в середині банки зі смальцем виявлено поліетиленовий згорток з речовиною зеленого кольору рослинного походження.
Другий випадок в слідчому ізоляторі трапився під час догляду спортивного одягу засудженої жінки – в підкладці виявлено фрагмент медичного бинта світло-коричневого кольору.

Під час здійснення обходу по периметру охороняємої зони Чернігівської виправної колонії (№ 44) було виявлено згорток з картоплею. В середині картоплини, обмотаної газетою та скотчем, знаходився шприц з рідиною темно-коричневого кольору, приблизно 14 мл.

Під час всіх випадків по каналу 102 було викликано слідчо-оперативні групи, де в присутності понятих проведено вилучення та документування даних фактів.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.

Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.

До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59

АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини