Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 09:44:03

Демобілізовані учасники АТО - на громадських роботах

15.12.2015   07:49

Для військовослужбовців, які повертаються до мирного життя, актуальні численні питання: оформлення статусу учасника бойових дій, виплата матеріальної допомоги, психологічна підтримки та адаптація до мирного життя. Серед найважливіших – і працевлаштування.

Фахівці Варвинського районного центру зайнятості індивідуально працюють із кожним військовослужбовцем, максимально сприяючи у підборі підходящої роботи, допомагаючи в організації громадських та інших робіт тимчасового характеру . Станом на 14 грудня 2015 року до таких робіт було залучено 5 демобілізованих учасників АТО.

4 грудня 2015 року відбулася зустріч з сільським головою Богданівської сільської ради. Цього ж числа було створено 1 тимчасове робоче місце для участі незайнятих громадян у громадських роботах з впорядкування території сільської ради. Допомогти сільській раді виявив бажання учасник АТО – житель с. Богдани Бірюков Віктор Миколайович (на фото).

Сільський голова Людмила Каркуша залишилася задоволена результативністю виконаних робіт.

Учасник громадських робіт за свою гарну працю, отримав окрім допомоги по безробіттю додатковий заробіток у вигляді заробітної плати та надалі не втратив своє право на пошук підходящої роботи в службі зайнятості.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках 09:36

У Чернігові продукти харчування, які закупалися для дитсадків, але не використовуються у зв'язку з карантином, передають міським лікарням.

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів 09:01

З початку року на Чернігівщині зафіксовано 743 пожежі в природних екологічних системах на більш ніж 2,3 тисячі гектарів. Головні причини їх виникнення — бездумне випалювання сухої рослинності та необережне поводження громадян з вогнем під час відпочинку й проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:50

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 9 квітня до 8:00 10 квітня 2020 року.