Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 жовтня, 03:10:55

Прихований вибухонебезпечний вантаж зупили чернігівські митники на кордоні

23.03.2012   12:12

Порушення виявлено у пункті пропуску “Нові Яриловичі”. Автомобіль “AUDI 80” під керуванням громадянина Республіки Білорусь заїхав до смуги “зеленого коридору” у напрямку виїзду з України. На підставі аналізу ризиків автомобіль перемістили до смуги “червоного коридору”.


Водію та двом пасажирам запропонували заповнити митні декларації. Громадяни заявили про відсутність у них речей, що заборонені чи мають обмеження до переміщення через митний кордон України.

Небезпечний вантаж виявили співробітники Чернігівської митниці та прикордонники під час проведення поглибленого огляду транспортного засобу. У багажному відділенні під обшивкою знаходились приховані від митного контролю 3 металеві банки з речовиною схожою на порох та 2 пластикових пакунки з капсулями, у кількості 2550 штук.

Власником цих предметів визнав себе один з пасажирів. Пояснив, що це подарунок родича з Києва, який він сподівався потайки перемістити через кордон. Згідно висновку спеціаліста НДЕКЦ УМВС України в Чернігівській області у двох металевих ємностях з написом “порох Сокол” знаходиться вибухова речовина метальної дії – нітроцелюлозний бездимний порох, а в металевій ємності з написом “порох “Сільвер”” міститься вибухова речовина метальної дії – двохосновний нітрогліцериновий бездимний порох. Капсулі є капсулями типу “центробой” та “жевело” фабричного виробництва для мисливських набоїв і до боєприпасів не відносяться.

21 березня 2012 року Чернігівською митницею у відношенні громадянина Республіки Білорусь 1987 року народження порушено кримінальну справу за фактом замаху на вчинення контрабанди вибухових речовин – пороху, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201 КК України.

Останні новини Чернігівщини

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя 17:43

Сьогодні у Ніжинському фаховому медичному коледжі — урочисті збори з нагоди 115-ї річниці від дня заснування закладу.

Ніжинська міська лікарня на потреби ЗСУ передала два автомобілі 17:37

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті й в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги.

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних? 17:24

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»).

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота»

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота» 17:19

29 вересня 2022 року Служба судової охорони (ССО) спільно з Консультативною місією ЄС (КМЄС) в Україні оголосила про запуск нової національної інформаційної кампанії «Твоя безпека – наша робота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини