Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 09:44:30

Оргкомітет цьогорічного конкурсу "Благодійник року" імені меценатів Тарновських визначив переможців

05.12.2015   11:46Агенцiя

4 грудня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Леоніда Сахневича відбулось засідання оргкомітету обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських. Цього року на конкурс подано 65 заявок у 7 номінаціях.

— Благодійництво стало невід’ємною складовою нашого життя. І щорічний обласний конкурс «Благодійник року» – це гарна нагода висловити вдячність небайдужим громадянам Чернігівщини, які підтримують тих, хто цього найбільше потребує, — зазначив Леонід Сахневич.

Він погодився з пропозицією членів оргкомітету відзначити всіх учасників конкурсу, як це було минулого року. Адже кожен — чи то волонтер, чи меценат — допомагав іншим, виходячи із власних можливостей, а головне – маючи щире бажання бути для когось корисним.

Допомогу від благодійників отримали бійці АТО та їх сім’ї, соціально незахищені родини, інваліди, сиротинці, заклади культури, освіти, релігійні громади тощо.

Як відзначили члени оргкомітету, позитив цього року – багато нових облич наших земляків, які вперше стали учасниками конкурсу. Це означає, що благодійництво розвивається, небайдужість і взаємопідтримка все більше стають ознаками нашого сьогодення.

Тож запрошуємо на урочисте нагородження учасників конкурсу «Благодійник року—2015», яке відбудеться 11 грудня о 15.00 годині цього року у приміщенні Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана.

Останні новини Чернігівщини

До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.

“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13

Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини