Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 22:47:22

На кордоні з Білоруссю завершилася спільна правоохоронна операція "Зубр-2015"

05.12.2015   11:23Агенцiя

Відповідно до Плану, затвердженого керівниками прикордонних відомств України і Республіки Білорусь, з липня по листопад цього року проводилась спільна спеціальна прикордонна операція «Зубр-2015».

Основною метою цієї операції стало запобігання, виявлення та припинення незаконної міграції, контрабандної та іншої противоправної діяльності через українсько-білоруський державний кордон, підвищення оперативності спільного реагування на зміни обстановки на ділянках відповідальності  Чернігівського, Житомирського, Луцького прикордонних загонів Північного регіонального управління.

Спільно з підрозділами Державної прикордонної служби у заходах взяли участь співробітники СБУ, Національної поліції та працівники Державної фіскальної служби.

Під час проведення операції вилучено понад 60 одиниці вогнепальної та холодної зброї,  327 боєприпасів, майже 60 кілограмів наркотичних та психотропних речовин.

Також під час здійснення заходів контролю не пропущено через державний кордон 2037 осіб, виявлено 538 осіб з несправними документами та 36 осіб, яким заборонено в’їзд в Україну.   Крім того, затримано  420 порушників державного кордону, з яких 11 нелегальних мігрантів, 538 порушників правил перебування в Україні та 396 осіб, які порушили прикордонний режим та режим в пунктах пропуску. 79 осіб були затримані за незаконний вилов  живих водних ресурсів та вилучено у них 3 малих плавзасоби і майже 4 тисячі метрів    браконьєрських сіток.

Під час операції також було виявлено та вилучено контрабандних товарів майже на 700 тисяч гривень та накладено штрафів  на загальну суму 580 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.