Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 15:18:34

Триває ремонт закладів бюджетної сфери на Бахмаччині

05.12.2015   10:20

Заклади бюджетної сфери, які реконструюються за рахунок субвенції з державного бюджету у Бахмацькому районі вчора оглянули перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Ситник.

Це зокрема — поліклінічне відділення Бахмацької центральної районної лікарні, в реконструкцію якого вкладено більше, ніж 2 мільйони гривень. Ремонтно-будівельні роботи тут проводяться з використанням сучасних технологій і матеріалів, з впровадженням заходів теплореновації. Нині завершено мурування зовнішніх стін з керамічної цегли, влаштування стін фасадів плитами з каркасом риштувань. Покрівлю, яка є найпроблемнішим місцем будівлі, утеплено, наразі у завершальній стадії перекриття її металочерепицею.

Наступним об’єктом, на якому побував Леонід Сахневич — районний будинок культури, де продовжуються роботи з ремонту глядацької зали.

— Як районна влада, так і підрядні організації підійшли серйозно і відповідально до поставлених завдань. Також приємно, що громада взяла участь у співфінансуванні об’єктів, це свідчить про співпрацю задля покращення життя людей, — наголосив Леонід Сахневич.

Також керівники оглянули скульптурну композицію "Гетьмани. Молитва за Україну" у Батурині, яка наразі потребує проведення додаткових укріплювальних робіт.

Леонід Сахневич зазначив, що облдержадміністрація готова розглянути будь-які пропозиції фахівців щодо вирішення цього питання та прийняти відповідне рішення колегіально.

Останні новини Чернігівщини

НСЗУ виплатила спеціалізованим лікарням Чернігівщини близько 448,7 млн грн

НСЗУ виплатила спеціалізованим лікарням Чернігівщини близько 448,7 млн грн 14:37

Із загального бюджету за надання спеціалізованої медичної допомоги 48-ми закладам Чернігівської області Національна служба здоров’я України виплатила близько 367,4 млн грн; за надання екстреної медичної допомоги виплачено понад 39,4 млн грн.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:32

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга 2 липня в Чернігівській області ще 29 пацієнтів одужали від COVID-19.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом червня зафіксовано 174 порушення Правил рибальства, вилучено 285 кг незаконно добутої риби та понад 5 км сіток

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом червня зафіксовано 174 порушення Правил рибальства, вилучено 285 кг незаконно добутої риби та понад 5 км сіток 14:30

Протягом червня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 174 порушення Правил рибальства. Зокрема, викрито 82 грубих порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них п’ять з ознаками кримінальних правопорушень.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:24

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.