Вогнеборці ліквідували загоряння рейсового автобусу. ФОТО
4 грудня о 12:30 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про загоряння у м. Остер автобуса "I-Van" сполученням Остер-Київ, що належить одному з приватних перевізників.
Пожежа виникла під час руху на перехресті вул. Революції - Гагаріна. Водій одразу зупинив транспортний засіб та випустив пасажирів.
За 5 хвилин на місце пригоди прибули вогнеборці 7-го пожежно-рятувального посту.
Рятувальники о 12:40 локалізували, а о13:05 остаточно ліквідували пожежу. Ніхто з пасажирів не постраждав.
Вогнем знищено салон та моторний відсік транспортного засобу. Причиною пожежі послужило коротке замикання електромережі автобусу.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression