Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 14:58:54

Громадські організації Чернігова отримали реабілітаційне обладнання для інвалідів від канадських волонтерів

23.03.2012   07:39

22 березня у Міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась зустріч представника Фундації “Україна-діаспора” у Чернігівській області Станіслава Пономаревського з керівниками благодійних організацій Чернігівщини, які опікуються проблемами інвалідів.

З метою соціальної реабілітації дітей-інвалідів та самореалізації людей з особливими потребами представники організації “Суспільна служба українців в Канаді” традиційно до Різдвяних та Великодніх свят привозять інвалідні візки, ходунки та інше реабілітаційне обладнання.

Допомогу від фундації отримали Чернігівська обласна організація інвалідів “Єдність” та міські громадські організації “Шанс” і “Життя триває”. Представники громадських організацій передали С. Пономаревському листи вдячності за гуманність і милосердя канадських волонтерів від людей, які отримали необхідну допомогу.

Організатори заходу відзначили вагому підтримку канадських волонтерів у сприянні соціальному залученню людей з обмеженими можливостями, що відповідає активізації соціальної політики держави на сучасному етапі.

Понад 5 років волонтери “Суспільної служби українців у Канаді”, заснованої у м. Вінніпег (Канада), відвідують Чернігівщину з благодійною місією – допомогти людям з особливими потребами. Суспільна служба українців в Канаді співпрацює з 30-ти країнами світу, надаючи допомогу українцям, які мешкають у цих країнах. Адже, на думку керівників організації, “Україна є там, де живуть українці”.
 

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини