Привітали працівників прокуратури
У вівторок, 1 грудня, в приміщенні Прокуратури Чернігівської області відбулися урочисте зібрання з нагоди Дня працівників прокуратури.
Відповідно до усталеного формату подібних заходів, учать у ньому взяли керівники виконавчої та представницької влади області, органів правопорядку та безпеки, інші високі гості.
Звертаючись до присутніх працівників прокуратури області, голова ОДА Валерій Куліч зазначив, що труднощі процесу реформування служби не мають впливати на ефективність поточної роботи, а у перспективі дадуть позитивні результати державі та кожному громадянину.
З нагоди професійного свята почесною грамотою обласної державної адміністрації було нагороджено:
Герасименко Тамару Михайлівну – начальника відділу організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів, зв’язків із громадськістю та засобами масової інформації прокуратури Чернігівської області;
Кожедуба Євгенія Миколайовича – начальника слідчого відділу прокуратури Чернігівської області;
Розенка Дмитра Олеговича – прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Чернігівської області.
Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:
Булавко Оксані Володимирівні – прокурору відділу організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів, зв’язків із громадськістю та засобами масової інформації прокуратури Чернігівської області;
Кравченку Володимиру Володимировичу – прокурору прокуратури міста Чернігова;
Крупку Сергію Володимировичу – прокурору відділу ювенальної юстиції прокуратури Чернігівської області;
Сидоренко Марині Володимирівні – прокурору прокуратури Городнянського району;
Тимошенкову Володимиру Івановичу – прокурору з питань організаційно-методичної роботи відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Чернігівської області.
У своєму вітальному слові голова обласної ради зазначив, що реорганізація структурних підрозділів та масштабне кадрове оновлення прокурорської системи, яке нині відбувається в нашій державі, має сприяти зміцненню правопорядку.
Керівник обласного представницького органу побажав працівникам прокуратури успіхів у роботі, міцного здоров'я, благополуччя і за сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм нагородив Почесними грамотами обласної ради старшого прокурора Прилуцької міжрайонної прокуратури Юрія Антоненка, прокурора прокуратури Ічнянського району Катерину Окостень, начальника секретаріату прокуратури області Любов Стельмах та начальника відділу підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури області Лесю Шваб.
З нагоди свята до присутніх у залі обласної прокуратури звернулися народний депутат України, новообраний Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, голова апеляційного суду Садіг Тагієв, начальник управління Служби безпеки України в області Олександро Довженко, начальник управління Державної пенітенціарної служби в області Валерій Пісклов, інші офіційні особи.
Архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій закликав працівників прокуратури завжди залишатися людяними та пам'ятати заповіді Божі.
Своїх коллег привітав та вручив відзнаки прокурор області Віктор Носенко.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression