Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 06:22:15

Триває ремонт закладів бюджетної сфери Коропщини

01.12.2015   12:51

30 листопада перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та фахівці відповідних структурних підрозділів з робочим візитом побували в Коропському районі. Під час візиту їх супроводжував голова райдержадміністрації Володимир Куніцин.

Метою поїздки було ознайомлення з ходом ремонтних робіт в закладах бюджетної сфери, фінансування яких здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету.

Першим оглянутим об’єктом став дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок», де тривають роботи з утеплення фасаду. Під час візиту було обговорено можливості проведення ремонтних робіт у коридорі закладу та відповідні зміни, що вноситимуться до проектно-кошторисної документації.

Наступним об’єктом, на якому побував Леонід Сахневич, став районний будинок культури. Востаннє він ремонтувався у 1984 році. Вивчаючи обсяг ремонтних робіт, які необхідно провести в РБК, перший заступник голови ОДА зауважив, що сьогодні керівництво держави з розумінням ставиться до потреб регіону та сприяє реалізації важливих для краю проектів.

До таких належить і реконструкція поліклінічного відділення центральної районної лікарні у Коропі. Ознайомившись з її ходом, Леонід Сахневич зазначив: «Я задоволений, що роботи по завершенню ремонту поліклініки ведуться динамічно. Як районна влада, так і підрядні організації підійшли серйозно і відповідально до своїх завдань. Також приємно, що громади району взяли участь у співфінансуванні даного об’єкту. Наразі головне - якнайшвидше впоратися із зовнішніми роботами.»

Перший заступник голови ОДА висловив сподівання, що заходи, яких вживає обласна влада, дадуть позитивний результат, і після придбання відповідного обладнання жителі Коропщини отримуватимуть якісні лікувальні послуги, не шукаючи допомоги в інших регіонах.

Останні новини Чернігівщини

Відбулися вибори ректора Національного університету

Відбулися вибори ректора Національного університету "Чернігівська політехніка" 18:12

Єдиний кандидат на посаду ректора – д.т.н., доцент Новомлинець Олег Олександрович, повідомляють на сайті закладу.

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством 15:19

Щороку 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства стартує інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

Виявлено 527 нових випадків COVID-19

Виявлено 527 нових випадків COVID-19 15:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 листопада в області зафіксовано 527 нових випадків COVID-19.

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі 11:43

Цієї ночі під час патрулювання біля залізничного вокзалу поліцейські помітили підозрілого громадянина, який пришвидшив рух при появі службового автомобіля.

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання 11:27

У такому ж режимі як у школах Чернігова (тобто дистанційно з 5 по 11 класи) діти навчаються зараз у таких українських обласних центрах, як Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Чернівці, Вінниця. Про це на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.