Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 10:00:18

Триває ремонт закладів бюджетної сфери Коропщини

01.12.2015   12:51

30 листопада перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та фахівці відповідних структурних підрозділів з робочим візитом побували в Коропському районі. Під час візиту їх супроводжував голова райдержадміністрації Володимир Куніцин.

Метою поїздки було ознайомлення з ходом ремонтних робіт в закладах бюджетної сфери, фінансування яких здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету.

Першим оглянутим об’єктом став дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок», де тривають роботи з утеплення фасаду. Під час візиту було обговорено можливості проведення ремонтних робіт у коридорі закладу та відповідні зміни, що вноситимуться до проектно-кошторисної документації.

Наступним об’єктом, на якому побував Леонід Сахневич, став районний будинок культури. Востаннє він ремонтувався у 1984 році. Вивчаючи обсяг ремонтних робіт, які необхідно провести в РБК, перший заступник голови ОДА зауважив, що сьогодні керівництво держави з розумінням ставиться до потреб регіону та сприяє реалізації важливих для краю проектів.

До таких належить і реконструкція поліклінічного відділення центральної районної лікарні у Коропі. Ознайомившись з її ходом, Леонід Сахневич зазначив: «Я задоволений, що роботи по завершенню ремонту поліклініки ведуться динамічно. Як районна влада, так і підрядні організації підійшли серйозно і відповідально до своїх завдань. Також приємно, що громади району взяли участь у співфінансуванні даного об’єкту. Наразі головне - якнайшвидше впоратися із зовнішніми роботами.»

Перший заступник голови ОДА висловив сподівання, що заходи, яких вживає обласна влада, дадуть позитивний результат, і після придбання відповідного обладнання жителі Коропщини отримуватимуть якісні лікувальні послуги, не шукаючи допомоги в інших регіонах.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.