Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 07:00:53

На митному посту "Грем’яч" затримали предмети старовини

01.12.2015   12:20

Предмети нумізматики та ікону, що мають ознаки старовини, вилучили у громадянки Росії співробітники митного посту «Грем’яч» Чернігівської митниці ДФС.

Водій легкового автомобіля, який разом з пасажиркою прямував до Росії, обрав для перетину кордону смугу спрощеного контролю – «зелений коридор». Зваживши на можливі ризики, автомобіль було переміщено до «червоного коридору» для проведення поглибленого огляду.

Спільною оглядовою групою у складі митників та прикордонників під час перевірки салону автомобіля виявлено у валізах з особистими речами пасажирки предмети, вивезення яких за межі України можливо лише за наявності відповідних дозвільних документів.

Це ікона «Божа матір» у дерев’яному окладі з ознаками старовини, дві монети з металу темного кольору та десять паперових купюр. Найдавніша за датою монета «5 копійок» 1861 року карбування, паперові грошові купюри датовані 1906-42 роками, а металева монета «10 рейхспфенінгів» викарбувана у 1943 році.

Відносно громадянки митники склали протокол про порушення митних правил (ст. 471 Митного кодексу України).

Вилучені предмети найближчим часом будуть передані експертам, які встановлять їх історико-культурну цінність. Після цього матеріали справи скерують до суду.

Останні новини Чернігівщини

Відбулися вибори ректора Національного університету

Відбулися вибори ректора Національного університету "Чернігівська політехніка" 18:12

Єдиний кандидат на посаду ректора – д.т.н., доцент Новомлинець Олег Олександрович, повідомляють на сайті закладу.

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством 15:19

Щороку 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства стартує інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

Виявлено 527 нових випадків COVID-19

Виявлено 527 нових випадків COVID-19 15:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 листопада в області зафіксовано 527 нових випадків COVID-19.

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі 11:43

Цієї ночі під час патрулювання біля залізничного вокзалу поліцейські помітили підозрілого громадянина, який пришвидшив рух при появі службового автомобіля.

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання 11:27

У такому ж режимі як у школах Чернігова (тобто дистанційно з 5 по 11 класи) діти навчаються зараз у таких українських обласних центрах, як Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Чернівці, Вінниця. Про це на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.