Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 11:05:21

На митному посту "Грем’яч" затримали предмети старовини

01.12.2015   12:20

Предмети нумізматики та ікону, що мають ознаки старовини, вилучили у громадянки Росії співробітники митного посту «Грем’яч» Чернігівської митниці ДФС.

Водій легкового автомобіля, який разом з пасажиркою прямував до Росії, обрав для перетину кордону смугу спрощеного контролю – «зелений коридор». Зваживши на можливі ризики, автомобіль було переміщено до «червоного коридору» для проведення поглибленого огляду.

Спільною оглядовою групою у складі митників та прикордонників під час перевірки салону автомобіля виявлено у валізах з особистими речами пасажирки предмети, вивезення яких за межі України можливо лише за наявності відповідних дозвільних документів.

Це ікона «Божа матір» у дерев’яному окладі з ознаками старовини, дві монети з металу темного кольору та десять паперових купюр. Найдавніша за датою монета «5 копійок» 1861 року карбування, паперові грошові купюри датовані 1906-42 роками, а металева монета «10 рейхспфенінгів» викарбувана у 1943 році.

Відносно громадянки митники склали протокол про порушення митних правил (ст. 471 Митного кодексу України).

Вилучені предмети найближчим часом будуть передані експертам, які встановлять їх історико-культурну цінність. Після цього матеріали справи скерують до суду.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини