Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 05:47:38

Поліція припинила незаконну діяльність грального закладу

01.12.2015   11:25

Під час проведення заходів, спрямованих на ліквідацію грального бізнесу, поліцейські Управління захисту економіки в Чернігівській області викрили в обласному центрі гральний заклад.

Поліцейські Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України в одній з багатоповерхівок міста по проспекту Миру виявили підпільний гральний заклад, який функціонував всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

В гральному закладі надавалися послуги з доступу до участі в азартних іграх. Всередину могли потрапити тільки перевірені клієнти, оскільки персонал незаконного закладу через відеоспостереження здійснював фейс-контроль.

В приміщенні знаходилися 8 увімкнених гральних автоматів та охоронник-киянин. Будь-які пояснення поліції чоловік давати відмовився. Поліція вилучила гральні автомати.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчим відділом Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) - карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини