Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 09:34:56

Зустріч школярів з волонтерами жіночої сотні самооборони Чернігова

01.12.2015   08:27Агенцiя

Знову відбулася хвилююча зустріч в обласній бібліотеці для дітей ім. М.Островського – на цей раз учні 10-х класів ЗНЗ № 27 зустрілися з волонтерами жіночої сотні самооборони Чернігова.

Коли говорять про захисників Батьківщини, волонтерів – ми уявляємо собі суворих чоловіків. А на цю зустріч прийшли гарні, тендітні, усміхнені жінки, проте хоробрі, сильні і мужні.

Вони опікуються бійцями АТО, часто бувають на передовій в різних куточках Луганської і Донецької областей, доставляють бійцям різні необхідні речі – харчі, білизну, теплі речі, а найголовніше – малюнки, листи від дітей.

Їх люблять на фронті, на них чекають – адже вони частинка тепла рідного дому, всього того, що залишилося в мирному житті. Зустріч пройшла тепло, сердечно, підлітки слухали дуже уважно, їхні захоплені погляди відчули наші героїні – Зульфія Салко, Оксана Рубан, Світлана Королева, парамедик та боєць Тетяна Савчак. Дружба бібліотеки, юних читачів, волонтерів і бійців міцніє з кожною зустріччю.

Як і завжди під час таких зустрічей, колектив бібліотеки передав воїнам АТО харчі, ліки, книжки з віршами переможців обласного конкурсу юних літераторів «Хай весь світ дивують нині діти неньки України».

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.