На Прилуччині та Варвинщині за державний кошт реконструюють заклади освіти
Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та фахівці відповідних структурних підрозділів ознайомилися з ходом реконструкції закладів освіти у Прилуцькому районі та Варві.
У селі Богданівка, що на Прилуччині, проживає близько шестисот осіб. Втім, потреба у дошкільному закладі все ж існує. Зараз тут вже будується повноцінний дитячий садок, у якому передбачено музичну та спортивну зали. На ці потреби з регіонального фонду розвитку виділено 2,5 мільйона гривень.
Так як приміщення доволі велике, то розглядається варіант розміщення у ньому і початкової школи. До слова, перебуваючи у селі, Леонід Сахневич перевірив, чи тепло у місцевій ЗОШ.
Варвинська школа найближчим часом зможе похвалитися покращеним спортзалом. Наразі там утеплено фасад та частково замінено вікна. На це витрачено більше 2 мільйонів гривень державних коштів та 300 тисяч — з місцевого бюджету.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression