Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 18:04:37

Очільник поліції Чернігівщини провів у Прилуках кущову нараду

28.11.2015   09:22

25 листопада в актовому залі Прилуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області відбулася кущова нарада з питань організації службової діяльності працівників поліції.

Нарада пройшла під головуванням тимчасово виконуючого обов'язки начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковника поліції Едуарда Альохіна. Присутні обговорили механізми взаємодії кущових відділень з центральним відділом та вирішення питань майбутньої атестації колишніх працівників міліції та їх готовність до роботи в новому виконавчому органі.

В ній взяли участь начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП підполковник поліції Костянтин Фещенко, начальник Прилуцького відділу поліції підполковник поліції Руслан Крахмілець, начальники та заступники секторів і відділень куща Прилуцького, Варвинського, Ічнянського, Срібнянського та Талалаївського.

Едуард Альохін звернув увагу керівного складу куща на специфіку процесу переходу до нового виконавчого органу. Зокрема Едуард Володимирович наголосив на нових принципах діяльності поліції та відповідності особового складу цим вимогам.

Учасники кущової наради обговорили питання майбутньої атестації співробітників поліції, механізм взаємодії кущових відділень Прилуцького відділу поліції та питання повноти та якості збору первинної інформації стосовно вчинених правопорушень та відповідальності за неправильну кваліфікацію кримінальних правопорушень.

Особливий акцент Едуард Альохін зробив на дотриманні керівниками та особовим складом норм Закону України «Про запобігання корупції» та наголосив на персональній відповідальності за його порушення.

Аналогічні наради вже були проведені у Менському, Новгород-Сіверському та Ніжинському відділах поліції.

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини