Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 19:32:09

Наступне засідання Громадської ради заплановано на 16 грудня

27.11.2015   09:32Агенцiя

25 листопада на нараді голів комітетів Громадської ради при облдержадміністрації було вирішено ініціювати проведення наступного засідання Громадської ради 16 грудня 2015 року.

Серед питань, які планується розглянути: проект програми економічного і соціального розвитку Чернігівської області на 2016 рік; інформацію комітету Громадської ради з питань охорони та використання культурної спадщини щодо підсумків засідання за «круглим столом» на тему «Незаконні забудови в історичній частині м. Чернігова» та подальшого функціонування комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради; звернення Чернігівського обласного об’єднання організації роботодавців «Сіверщина» щодо конфлікту з ПАТ «Чернігівобленерго».

Попередньо всі ці питання мають бути розглянуті на засіданнях комітетів Громадської ради.

Також планується розіслати членам Громадської ради інформації, напрацьовані комітетами Громадської ради: громадську оцінку стану реформування медичної галузі області (комітет з питань охорони здоров’я) та рекомендації щодо удосконалення мережі освітніх закладів та про особливості та проблеми реформування адміністративно-територіального устрою Чернігівської області (комітет з питань освіти і науки). А щодо доцільності їх включення до порядку денного засідання Громадської ради визначитися вже на самому засіданні.

Питань, які пропонувались винести на розгляд Громадської ради, було так багато, що вирішили деякі з них обговорити у форматі зустрічей голів комітетів та зацікавлених членів Громадської ради з головою облдержадміністрації та прокурором області.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини