Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 23:11:55

Прокуратура через суд стягне плату за проїзд великоваговими транспортними засобами

26.11.2015   11:29Агенцiя

Прокуратура області звернулася до адміністративного суду з позовами до фізичних осіб-підприємців про стягнення майже 100 тис грн плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговими транспортними засобами.

Підставою стали матеріали перевірки Управління Укртрансінспекції в Чернігівській області, якими встановлено перевищення нормативних вагових параметрів, визначених Законом України «Про автомобільний транспорт», при перевезенні вантажів.

Передбачено, що перевезення небезпечних, великогабаритних і великовагових вантажів автомобільним транспортом допускається за окремим дозволом в порядку і за плату, що визначені окремими актами законодавства.

Загалом органами прокуратури області готується 15 таких позовів на загальну суму майже 250 тис. грн.


Довідково:

Статтею 48 Закону України «Про автомобільний транспорт» визначено підстави плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом.

Нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України передбачено: якщо рух здійснюється без відповідного дозволу або внесення плати за проїзд великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу, така плата визначається за пройдену частину маршруту по території України або за частину, яку перевізник має намір проїхати, у разі перевищення нормативу хоча б одного вагового або габаритного параметру: до 10 % – у подвійному розмірі; на 10-40 % – у потрійному розмірі; більш як на 40 % – у п’ятикратному розмірі.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.