Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 20:11:43

Для споживачів газу Чернігівщини запрацювавновий сервіс - Особистий кабінет

26.11.2015   08:38Агенцiя

Від тепер кожен споживач газу Чернігівської області має можливість скористатися новим інтернет-сервісом Особистий кабінетта, не виходячи з дому, контролювати рахунки за газ.Послугою можуть скористатися не лише побутові споживачі, а й приватні підприємці, на чиє ім`я відкритий особовий рахунок.

Запуск Особистого кабінету виводить взаємодію ПАТ «Чернігівгаз» і ТОВ «Чернігівгаз Збут» зі споживачами газу на новий рівень якості обслуговування. Тепер всі дані абонентної бази стали доступні для клієнтів, що робить роботукомпаній більш прозорою та відкритою. Це дозволяє споживачамконтролювати нарахування, історію оплат та показань лічильниківв режимі реального часу.Сервісом передбачена можливість дізнатися свій тариф на газ, своєчасно передавати фактичніпоказання лічильників, сплачувати в будь-який зручний час рахунки, звернутися до фахівців із запитаннями, скаргами або пропозиціями щодо поліпшення послугінавіть записатися на прийом до керівниківгазорозподільчої та газопостачальної компанії.

«Звичайно, від нового сервісу ми очікуємо суттєвої віддачі. Зараз багато людей активно користуються інтернетом, тому, перш за все, Кабінет покращить зворотній зв`язок з нашими клієнтами, розвантажить телефонні лінії та зменшить черги в службах.

Споживачі зможуть дистанційно отримувати відповіді на запитання і оперативно вирішувати проблеми пов`язані з газом, а відкритий доступ до власних данихзробить взаємовідносини постачальника і клієнта більш прозорими», - зазначив директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.

Щоб стати користувачем Особистого кабінету потрібно лише зареєструватися. Для цього знадобиться: номер особового рахунку, сума останньої проплати, контактний телефон та е-mail.

Інтерфейс кабінету простий та зрозумілий. На сайті 104.ua представлені детальні інструкції щодо реєстрації та користування Кабінетом. Система он-лайн оплати, схема реєстрації та ідентифікації клієнтів функціонує за міжнародними стандартами безпеки, що виключає можливість використання їхньої особистої інформації сторонніми особами.

Звертаємо вашу увагу, що на початковому етапі Особистий кабінет працюватиме в тестовому режимі. Тому, якщо при реєстрації або користуванні виникли технічні проблеми, просимо звертатися до служби підтримки на електронну адресу support@104.ua або листом безпосередньо з Кабінету. Дані щодо особового рахунку або останньої проплати можна дізнатися за телефонамиКонтакт-центру (0462) 61-62-04 або (0462) 61-63-04.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель 15:18

Під час патрулювання центрального парку культури та відпочинку патрульні роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на молоду людину.

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.