Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 09:56:21

Прокуратура Чернігівської області захищає права засуджених

26.11.2015   07:46

Прокуратурою області забезпечено додержання прав засуджених при вирішенні питань про застосування заохочувальних норм в Менській виправній колонії № 91.

Як встановлено, всупереч вимогам ст. ст. 100, 101 КВК України комісією виправної колонії  з питань застосування заохочувальних норм понад півроку відносно одного із засуджених не приймалося рішення про зміну умов його тримання.

Водночас засуджений характеризувався позитивно, виконував вимоги режиму відбування покарання, дотримувався правил внутрішнього розпорядку, позитивно ставився до виховних та культурно-масових заходів, мав заохочення.

Лише за принципової позиції органів прокуратури області дії адміністрації установи виконання покарань визнані такими, що не відповідають вимогам законодавства і суперечать меті виправлення та ресоціалізації засуджених.

На виконання документа реагування прокуратури області порушення усунуто та до засудженого застосовано заохочувальні норми – змінено умови тримання з колонії середнього рівня безпеки на колонію мінімального рівня безпеки.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 09:50

9 квітня, в малій залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках 09:36

У Чернігові продукти харчування, які закупалися для дитсадків, але не використовуються у зв'язку з карантином, передають міським лікарням.

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів 09:01

З початку року на Чернігівщині зафіксовано 743 пожежі в природних екологічних системах на більш ніж 2,3 тисячі гектарів. Головні причини їх виникнення — бездумне випалювання сухої рослинності та необережне поводження громадян з вогнем під час відпочинку й проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:50

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 9 квітня до 8:00 10 квітня 2020 року.