Поліція вилучила у чоловіка набої та саморобні комплектуючі до стрілецької зброї
Працівники Чернігівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області вилучили у жителя обласного центру набої, саморобні стволи і ударно-спускові механізми.
Як розповів начальник Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області підполковник поліції Антон Шевцов, до чергової частини надійшла інформація, що 64-річний чернігівець кидається на своїх сусідів з ножем.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці з дозволу господаря зайшли до його помешкання. В ході спілкування з чоловіком той визнав факт конфлікту з сусідами і видав ніж, яким їм погрожував.
Поліцейські оглянули квартиру і побачили, що одну з кімнат він обладнав звукоізоляцією. Там він облаштував майстерню, де власноруч виготовляв ударно-спускові механізми та стволи під набої калібру 9 мм.
В подальшому поліцейські вилучили 9 стволів та ударно-спускових механізмів, виготовлених кустарним способом. В них були заряджені набої калібру 9мм.
Також були вилучені 16 набоїв калібру 9мм. Слідчому чоловік пояснив, що стволи та ударно-спускові механізми він виготовив власноруч для самооборони. Натомість оперативники вилучили щоденник, в якому господар власноруч написав, що збирається радикально «розібратися» з сусідами та дільничним інспектором.
Антон Шевцов повідомив, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Реконструкція тепломереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги не впливає на подачу тепла й гарячої води споживачам КП «Теплокомуненерго» 09:15
Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» повідомляє, що роботи з реконструкції теплових мереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги виконуються у відповідності до умов договору з підрядною організацією.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 08:41
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20
У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.