Прокуратура в судовому порядку домоглася приведення сховища в придатний стан для використання за цільовим призначенням
За принципової позиції прокуратури суд апеляційної інстанції залишив в силі рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 16.09.2015 про зобов’язання одного з підприємств міста вжити організаційних заходів щодо приведення захисної споруди цивільного захисту, яка знаходиться у нього на балансі, в придатний стан для використання за цільовим призначенням.
Як встановлено, сховище у процесі приватизації увійшло до статутного капіталу одного з акціонерних товариств міста як допоміжний склад та в подальшому реалізовано іншому суб’єкту господарювання.
Водночас захисна споруда постійно перебувала на обліку Чернігівської міської ради як об’єкт цивільного захисту населення.
Всупереч вимогам Кодексу цивільного захисту України підприємство на вживало заходів до утримання об’єкта цивільного захисту в готовності до використання, створюючи загрозу для життя та здоров’я населення через неможливість їх укриття в разі військової (терористичної) небезпеки.
Рішення суду набрало законної сили.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.