Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 09:06:00

Рятувальники ліквідували пожежі двох житлових будинків, одна людина загинула та одна травмована

25.11.2015   12:37Агенцiя

24 листопада об 11:12 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних житлових будинків у с. Радгоспне Ніжинського району.

За викликом до місця події оперативно прибув пожежно-рятувальний підрозділ з районного центру. На цей час вогнем була охоплена кухня, а в будинку спостерігалося сильне задимлення. Вогнеборці о 11:37 локалізували та о 12:15 остаточно ліквідували пожежу. Внаслідок пожежі вогнем знищено майно на кухні житлового будинку.

Під час гасіння, на підлозі, біля газової плити рятувальники виявили обгоріле тіло 94-річної господарки. Нажаль, врятувати її життя вже було запізно. Скоріш за все, старенька готувала собі їжу та внаслідок необережного поводження  на ній загорівся одяг.

 Інший випадок стався вночі 25 листопада у м. Ічня по вул. Гагаріна.  Повідомлення про пожежу житлового будинку до Служби порятунку "101" надійшло о 02:20. За викликом на місце події прибуло відділення 12-ї державної пожежно-рятувальної частини, які о 2:40 локалізували та о 3:40 ліквідували пожежу. Вогнем знищено покрівлю, перекриття та майно всередині оселі, пошкоджено стіни.

44-річний господар помешкання, який намагався власноруч загасити пожежу, отримав опіки ІІ ступеня кінцівок рук і обличчя. Його каретою швидкої допомоги доставлено до хірургічного відділення Ічнянської центральної районної лікарні.

За попередніми даними, ймовірною причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі.

У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до мешканців області з проханням дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки. Ретельно гасіть сірники та недопалки. Слідкуйте за справністю електромережі та ні в якому разі не перевантажуйте її. Не використовуйте замість заводських запобіжників так звані "жучки". Будьте уважними та вкрай обережними у поводженні з вогнем, адже від цього залежить безпека Вашого життя!

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Чернігівщина підключить 20 когенераційних установок у межах підготовки до зими 08:44

Чернігівська область підключить до мережі 20 когенераційних установок загальною електричною потужністю 27,4 МВт та тепловою — 26,9 МВт у межах підготовки до наступного опалювального сезону. На це уряд виділив 63 млн грн для Чернігівщини.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини