Завдяки прокуратурі повернуто особливо цінні землі вартістю майже 3 млн. грн. у власність держави
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов прокурора в інтересах держави про скасування розпорядчих і правовстановлюючих документів, якими фізичній особі в одному із сіл Чернігівського району віддано землі історико-культурного призначення площею 0,12 га вартістю майже 3 млн. грн.
Встановлено, що земельна ділянка, передана у приватну власність громадянину під забудову, знаходиться в межах пам’ятки археології місцевого значення – поселення ХІ-ХІІІ ст. Її взято на державний облік рішенням виконкому Чернігівської обласної ради.
Приватизація таких земель без проведення належних охоронних археологічних досліджень прямо заборонена нормами Земельного кодексу України.
Останні новини Чернігівщини
30 березня: цей день в Україні і світі 08:26
День 1496 Російська агресія - Day 1496 Russian aggression
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.