Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 02:18:07

VII акція Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”

20.03.2012   08:50

19 березня відбулося засідання прес-клубу “Ділове слово”, присвячене організації та проведенню в Чернігівській області VII благодійної акції “Серце до серця”. У роботі прес-клубу взяли участь начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Оксана Сердюк, члени організаційного комітету з проведення Всеукраїнської акції, представники Всеукраїнського благодійного фонду “Від серця до серця”, засобів масової інформації.

Наголошувалося, що сьома щорічна Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця” пройде з 16 квітня по 6 травня 2012 року. Захід проводитиметься в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах, а також на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності.

Оксана Сердюк повідомила, що обласна державна адміністрація всіляко підтримує проведення благодійної акції у Чернігівській області. Дуже важливо, що подібні акції допомагають конкретним людям, об’єднують молодь у волонтерський рух та спонукають громаду до благодійності.

У 2012 році, як і у минулому, метою акції на Чернігівщині визначено збір коштів на підтримку медичного забезпечення дітей, які хворіють на цукровий діабет, а саме – на придбання інсулінових помп.

Заступник голови Правління Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” Катерина Бартецька ознайомила присутніх із планом і порядком організації та проведення VІІ щорічної Всеукраїнської акції “Серце до серця”. У цьогорічній акції по збору коштів для дітей, хворих на цукровий діабет, будуть брати участь близько 50 тисяч волонтерів з усієї Україні. З 16 квітня вони збиратимуть кошти в опломбовані картонні ящики у всіх населених пунктах України.

Окрім збору коштів, Фонд залучатиме до роботи активну та ініціативну молодь. Заплановано ряд заходів для розвитку волонтерського руху. Зокрема, у планах організаторів провести фестиваль, в якому візьме участь 20 тисяч волонтерів з усієї України.

Детальніше про інсулінові помпи, на які збираються кошти, розповіла головний позаштатний спеціаліст з дитячої ендокринології управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Захарович. Інсулінова помпа – це медичний пристрій для введення інсуліну при лікуванні цукрового діабету. Вона є альтернативою багаторазовим щоденним ін’єкціям інсуліну інсуліновим шприцом. За словами Людмили Захарович, у Чернігівський області 186 дітей, хворих на діабет, серед них 18 – віком до 6 років.

Студентка Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” та координатор акції по Чернігівській області Ольга Кукуюк розповіла про роль студентської молоді у проведенні акції.

За результатами проведення з 1 по 15 травня 2011 року VI Всеукраїнської акції „Серце до серця” для надання допомоги дітям хворим на цукровий діабет спільними зусиллями волонтерів, організаторів в Україні було зібрано понад 4,1 млн. грн. На кошти, які було зібрано від Чернігівського регіону, закуплено інсулінову помпу для дитини, хворої на цукровий діабет.

Рахунок для благодійних внесків:

Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ “Кредобанк”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу:“__________ область (місто). Благодійний внесок”.

Загальна сума зібраних коштів буде оприлюднена у засобах масової інформації.

Контроль зібраних коштів здійснюватиметься Наглядовою Радою Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”, а також відповідними органами державної влади. Кожен бажаючий може контролювати рух коштів через Інтернет-сторінку Фонду (www.fsds.in.ua). Також на веб-сторінці буде розміщена інформація про загальну суму зібраних коштів та роз’яснення витрат на придбання медичного обладнання, адресу його встановлення.

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини