Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 11:26:59

Раптово помер голова Городнянської райдержадміністрації Анатолій Лавський

19.03.2012   21:51Агенцiя

Офіційний сайт Городнянської РДА повідомив про раптову смерть голови Городнянської райдержадміністрації Лавського Анатолія Михайловича.

Лавський Анатолій

Лавський Анатолій

Інформ-агенція "Чернігівський монітор" висловлює співчуття рідним та близьким покійного.
 

Довідка

Лавський Анатолій Михайлович народився 29 травня 1967 року в с. Куковичі Менського району Чернігівської області.
Освіта повна вища, у 1991 році закінчив Чернігівський державний педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка та Одеський фінансово-економічний коледж (1994 рік). За фахом вчитель фізики та математики, бухгалтер-фінансист. У 2007 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління.
Працював у державній податковій інспекції у Городнянському районі на посадах державного податкового інспектора та заступника начальника державної податкової інспекції у Городнянському районі.
У 2003-2005 роках обіймав посаду першого заступника голови райдержадміністрації. З 2005 року по 2010 р. працював начальником фінансового управління райдержадміністрації.
Розпорядженням Президента України № 835/2010-рп від 4 червня 2010 року Лавського А.М. було призначено головою Городнянської районної державної адміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".