Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 червня, 05:46:11

Раптово помер голова Городнянської райдержадміністрації Анатолій Лавський

19.03.2012   21:51Агенцiя

Офіційний сайт Городнянської РДА повідомив про раптову смерть голови Городнянської райдержадміністрації Лавського Анатолія Михайловича.

Лавський Анатолій

Лавський Анатолій

Інформ-агенція "Чернігівський монітор" висловлює співчуття рідним та близьким покійного.
 

Довідка

Лавський Анатолій Михайлович народився 29 травня 1967 року в с. Куковичі Менського району Чернігівської області.
Освіта повна вища, у 1991 році закінчив Чернігівський державний педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка та Одеський фінансово-економічний коледж (1994 рік). За фахом вчитель фізики та математики, бухгалтер-фінансист. У 2007 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління.
Працював у державній податковій інспекції у Городнянському районі на посадах державного податкового інспектора та заступника начальника державної податкової інспекції у Городнянському районі.
У 2003-2005 роках обіймав посаду першого заступника голови райдержадміністрації. З 2005 року по 2010 р. працював начальником фінансового управління райдержадміністрації.
Розпорядженням Президента України № 835/2010-рп від 4 червня 2010 року Лавського А.М. було призначено головою Городнянської районної державної адміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини