Мешканці північних районів Чернігівської області відтепер споживають якісний національний телепродукт
10 листопада, перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та генеральний директор Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Володимир Іщук оглянули радіотелевізійну передавальну станцію «Холми» Чернігівської філії Концерну РРТ, що розташована в Корюківському районі Чернігівської області.
Вони подивилися, як працює введений в експлуатацію аналоговий телевізійний передавач потужністю 10 кВт. Нещодавнє встановлення цього, більш потужного, передавача розширило зону впевненого прийому національних програм у північних районах області до 60 кілометрів. Це дозволило забезпечити якісну ретрансляцію телесигналу національних мовників у Корюківському, Семенівському, Новгород-Сіверському та інших районах Чернігівської області, на території яких сукупно проживає понад 120 тисяч осіб.
Це перший практичний крок обласної державної адміністрації, Кабінету Міністрів України та Концерну РРТ у вирішенні проблеми недостатнього охоплення програмами Національного телебачення прикордонних районів області.
Через військову агресію Російської Федерації на сході України це питання останнім часом набуло особливої актуальності, адже виникає реальна загроза поширення негативного інформаційного впливу на мешканців цих районів з боку сусідньої держави.
Встановлення передавача відтепер дає можливість значного розширення вітчизняного інформаційного простору та запобігання негативному впливу російської пропаганди.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.