Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 11:42:33

Надзвичайні події за минулу добу в Чернігівській області

19.03.2012   09:32

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 19 березня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 2 пожежі з яких, 1 в житловому секторі та 1 інша. Загинула 1 людина.  
    
1. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, с. Лесківка, вул. Лісова, 9 О 08 год. 25 хв. в господарстві Коваленка І.С., 1937 р.н., сталася пожежа житлового будинку (7х9 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - необережність під час куріння господаря. Збиток - 10000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 5000 грн. На місці пожежі виявлено тіло загиблого господаря.

2. Пожежа сухої трави Козелецький район, біля с. Тарасів О 18 год. 19 хв. на території Білейківської сільської ради (голова - Степанець В.Г.) сталася пожежа сухої трави окремими осередками на площі 4 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".