Судитимуть членів організованої групи, які збували наркотики
Прокуратурою Чернігівської області затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо 4 осіб про вчинення злочинів, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України (незаконний збут наркотичних засобів, вчинений організованою групою).
Під час досудового розслідування встановлено, що організатор злочинної групи, який відбував покарання в Домницькому виправному центрі № 135 Управління державної пенітенціарної служби України в області, з метою отримання коштів від незаконного обігу наркотичних засобів створив та очолив стійку організовану групу. До її складу залучив 3 осіб, одна з яких відбуває покарання, а дві інші – раніше відбували покарання у цій виправній установі.
Протягом січня-червня 2015 року члени організованого злочинного угруповання підшуковували потенційних покупців серед наркозалежних осіб, які відбувають покарання у виправному центрі, систематично збували їм наркотичні засоби, за що отримували кошти.
Обвинуваченим у вчиненні кримінальних правопорушень у складі організованої злочинної групи обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
За такі дії зловмисникам загрожує покарання – позбавлення волі від 9 до 12 років з конфіскацією майна.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.