Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 16:55:00

Прилуцькі правоохоронці оперативно відреагували на надзвичайну подію

07.11.2015   11:14

В результаті дитячих пустощів учні однієї з прилуцьких шкіл отруїлися сльозогінним газом. Загрози життю та здоров'ю підлітків немає. 5 листопада близько 11-ї ранку в коридорі прилуцької школи №6 викладачі і школярі відчули якийсь їдкий запах.

Учні звернулися до медпункту із скаргами на здоров'я, а одній п'ятикласниці зробилося зовсім зле. Оцінивши ситуацію, медсестра разом з директором школи терміново викликали «швидку», адже стан дівчинки почав погіршуватися.

Не гаючи часу, педколектив повідомив про подію правоохоронців. Чергова частина доповіла про надзвичайну ситуацію начальнику Прилуцького міського відділу. Очільник відділу негайно виїхав разом із слідчо-оперативною групою до навчального закладу.

Прибувши на місце події, правоохоронці з'ясували, що один з учнів старших класів вирішив похвалитися перед одноклассниками балончиком із сльозогінним газом, який він напередодні без дозволу батьків приніс до школи.

Про те, що спецзасіб має таку сильну сльозогінну дію, неповнолітній не знав. Розпилений газ швидко розлетівся коридором, а потім і класами. Дратівлива речовина швидко потрапила у дихальні шляхи учнів, чим погіршила їх стан здоров'я, а у деяких викликала інгаляційне отруєння. Одну з учениць середніх класів було госпіталізовано. У зв'язку з надзвичайною подією директору школи припинив навчальний процес.

Розголос про подію швидко розповсюдилися містом, до школи також прибули рятувальники ДСНС, Прилуцьке управління газопостачання, начальник відділу цивільного захисту населення Прилуцької міської ради, співробітники СБУ та представники міської санітарно-епідеміологічної станції. Завдяки чітким ізлагодженим діям всіх служб надзвичайну ситуацію вдалося оперативно врегулювати.

Оскількик неповнолітній правопорушник не досяг віку адміністративної відповідальності, він не може відповідати за вчинене, тому правоохоронці склали на батьків хлопчини адміністративний протокол за частиною 3 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) - санкція статті передбачає накладення штрафу від трьох до п'яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
 

Останні новини Чернігівщини

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20

Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.

Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.

Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14

З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини