Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 жовтня, 08:08:44

Прилуцькі міліціонери затримали двох грабіжників

06.11.2015   07:30

На Чернігівщині правоохоронці затримали двох жителів Прилук, які, погрожуючи ножем, відібрали у пенсіонера 12 тисяч гривень та мішок горіхів.

До чергової частини Прилуцького міського відділу УМВС України в Чернігівській області надійшло повідомлення, що двоє невідомих чоловіків зухвало пограбували жителя селища Линовиця. Терміново на місце події була направлена слідчо-оперативна група.

Правоохоронці встановили, що жертвою грабіжників став 76-річний пенсіонер. Чоловік розповів, що в обід на порозі його будинку з’явилося двоє чоловіків. До пенсіонера часто приходили, як сусіди, так і незнайомі люди. Адже щоб трохи підзаробити, дідусь восени збирав та продавав волоські горіхи й гарбузове насіння. Тому він і подумав, що на порозі - чергові покупці.

Як тільки господар відчинив двері, один з чоловіків так штовхнув його, що старенький впав на підлогу. Один зловмисник тримав дідуся, а інший погрожував ножем і вимагав сказати де старий зберігає гроші. При цьому нападники зв’язали дідусеві руки й ноги.
Аби уникнути знущань, літній чоловік віддав усі свої заощадження – 12 тисяч гривень. Отримавши гроші, зловмисники прихопили з собою й мішок горіхів та господарський ніж.

Співробітники Прилуцького міськвідділу негайно розпочали пошуки нападників. Одразу вийти на їх слід правоохоронцям не вдалося, оскільки інформації було обмаль. Добре розгледіти грабіжників дідусь не зміг, бо нещодавно переніс тяжку хворобу.

Поквартирні обходи будинків і опитування сусідів дали свій результат. Міліціонери отримали приблизний опис злочинців та автомобіля, яким вони пересувалися. Був введений план «Перехоплення», про злочин поінформували сусідні органи внутрішніх справ Ніжинського, Варвинського, Ічнянського та Срібнянського районів.

В ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів оперативникам разом із працівниками ДАІ вдалося вийти на слід нападників, а за годину й затримати одного з них.

Спілкуючись із слідчим, він надав правдиві свідчення про скоєння тяжкого злочину. Близько 23-ї години був затриманий і спільник, той зізнався у скоєному. Зловмисниками виявилися двоє прилучан 1977 та 1986 року народження, старший з яких вже мав проблеми із законом.

Вони розповіли де залишили автомобіль, на якому вчинили злочин. При обстеженні автомобіля правоохоронці виявили в салоні мішок горіхів, господарський ніж і новенький планшет з документами, який зловмисник встиг придбати за дідусеві гроші.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна. Зловмисники затримані згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Начальник Прилуцького МВ підполковник міліції Руслан Крахмілець подякував особовому складу за швидке розкриття злочину та якісну роботу. На кращих працівників чекає заохочення.

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини