Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 16:50:31

Прокуратура в суді довела вину особи, яка вчинила замах на вбивство

05.11.2015   12:06

Апеляційний суд області залишив без змін вирок Ніжинського міськрайонного суду, яким засуджено обвинуваченого за скоєння замаху на вбивство жінки, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності (ч. 2 ст. 15 п. п. 2, 6 ч. 2 ст. 115 КК України), та нападу на неї з метою заволодіння майном, поєднаного з насильством, небезпечним для життя і здоров’я потерпілої (ч. 4 ст. 187 КК України).

Цим вироком його також засуджено за заподіяння легкого тілесного ушкодження службовій особі у зв’язку із виконанням нею службових обов’язків (ч. 2 ст. 350 КК України).

Доводи обвинуваченого про його непричетність до скоєного, які стали приводом для подачі ним та його захисниками апеляційних скарг, були спростовані державним обвинувачем на підставі зібраних доказів.

У судовому засіданні доведено, що навесні 2013 року на Борзнянщині зловмисник з метою заволодіння чужим майном, пошкодивши вхідні двері, проник до приміщення житлового будинку, в якому мешкала потерпіла. Через відмову надати йому гроші завдав болісний удар в обличчя. Незважаючи на прохання жінки не чіпати її, оскільки перебуває у стані вагітності, наніс їй 5 ударів ножем в область живота, 2 – в обличчя та шию.

У суді також доведено вину обвинуваченого в заподіянні ще влітку 2009 року легкого тілесного ушкодження службовій особі у зв’язку із виконанням нею службових обов’язків.

Суд визнав зловмисника винним в інкримінованих йому злочинах та призначив покарання – 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини