Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 12:33:24

У жовтні Чернігівською митницею перераховано до Держбюджету понад 363 мільйони гривень

05.11.2015   09:56Агенцiя

Обсяги надходжень митних платежів до Державного бюджету України у жовтні 2015 року склали близько 363,4 млн.грн. Про це повідомив начальник Чернігівської митниці ДФС Олександр Шавлак.

Основними бюджетоформуючими товарами у жовтні були мінеральні добрива (сплачено 92,7 млн.грн.), тютюнова сировина (43,9 млн.грн.), трактори (21,3 млн.грн.), пневматичні гумові шини (20,9 млн.грн.), машина для виробництва потрійних комбінованих фільтропаличок із моноацетатного волокна (11,3 млн.грн.), а також фільтропалички для виробництва сигарет, пиво солодове, тютюн промислового виробництва, папір з покриттям, вироби з шоколаду та полівінілхлорид.

Останні новини Чернігівщини

У фокусі – проєкти з відновлення: з візитом на Чернігівщині – латвійська делегація 12:12

Днями Чернігівщину відвідали представники Міністерства закордонних справ та Посольства Латвії.

Чернігів — не дошка для оголошень: порушника правил благоустрою притягнуто до відповідальності 11:45

Інспектори комунального підприємства «Муніципальна варта» зафіксували випадки масового несанкціонованого розміщення рекламних оголошень на електроопорах міста.

На Чернігівщині поліція викрила інженера у службовій недбалості під час реконструкції адмінбудівлі 11:24

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру інженеру з технічного нагляду, який допустив порушення під час реконструкції адміністративної будівлі центру надання соціальних послуг у Чернігівському районі.

Бронза Єлизавети Шевченко на Кубку Європи з дзюдо в Ризі 10:53

З 21 до 22 березня у Ризі (Латвія) відбувся Кубок Європи з дзюдо Riga Senior European Cup 2026, який зібрав понад 250 спортсменів із 27 країн світу.

Пліч-о-пліч до перемоги: молодь Чернігівщини змагатиметься у всеукраїнських студентських лігах 10:42

Область активно долучається до національного спортивного проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські студентські ліги», який об’єднує студентську молодь навколо спорту, командного духу та здорового способу життя.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини