Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 14:50:57

Безпритульний спричинив пожежу в підвалі п’ятиповерхового житлового будинку

03.11.2015   11:45

1 листопада о 17:26 до Служби порятунку "101" у м. Чернігові надійшло повідомлення про пожежу в підвальному приміщенні п'ятиповерхового житлового будинку по вул. Космонавтів.

Телефонували стурбовані мешканці, які відчули запах чаду в під`їзді та квартирах, а коли вийшли на вулицю побачили дим, що виходив з дверей підвалу.

На місце події прибуло 2 відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини. Одягнувши захисні протигази рятувальники увійшли до задимленого підвалу. Під час проведення розвідки в одному з приміщень вогнеборці знайшли чоловіка, який кликав про допомогу.  Рятувальники його відразу вивели на свіже повітря та передали медичним працівникам. Потерпілим виявився чоловік без постійного місця проживання. 

Вогнеборці о 17:40 локалізували та о 17:42 ліквідували пожежу. Вогнем знищено матрац. Ймовірніше за все, причиною пожежі стала необережність під час куріння безхатченка, якій залишив недопалок на матраці.


Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються мешканців Чернігівщини та нагадують: щоб уникнути пожежі й тим самим убезпечити себе та життя оточуючих Вас людей, будьте обережні під час куріння. Слідкуйте, щоб іскри не потрапили на білизну чи покриття підлоги, ретельно гасіть недопалки. Ні в якому разі не куріть у ліжку або сидячи на дивані, у кріслі тощо, особливо після вживання алкоголю. Ви можете непомітно заснути, випустити з рук недопалок і стати винуватцем лиха.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини