"Медійний поступ" побував на виробництві
Писати про економіку окремого підприємства неможливо, не побачивши виробництво зсередини. Саме тому учасники освітнього проекту «Медійний поступ» побували у цехах Прилуцької тютюнової фабрики.
Вони оглянули усі стадії виробництва товару та ознайомилися з історією фабрики.
Також поспілкувалися з начальником відділу кадрів та дізналися про вакансії, основні вимоги до працівників та можливості кар’єрного зростання.
Директор з виробництва компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна» Артем Скрипка розповів гостям про особливості роботи іноземної компанії в Україні. А також назвав причини, чому підприємства інших країн не поспішають розпочинати роботу саме у нас.
Журналісти отримали не лише нові враження, а й цікаве домашнє завдання, орієнтоване на вивчення окремих законопроектів. Адже медійник, який хоче працювати з економічною тематикою, має орієнтуватися у законодавстві.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.