Тепер більшість Чернгівців дізнаються де був перший залізничний вокзал завдяки зупинці "Старий вокзал"
Найдальший куточок Чернігова знаходиться ... в самому його початку. Якщо їхати з Києва, праворуч перед автомобільним мостом через Десну, на лівому березі річки. Тут немає газу та центрального опалення, тому мешканці самі на зиму рубають дрова. Вуличного освітлення немає і не було навіть за радянської влади. А єдиний колодязь викопали ще за царя Миколи II.

Зараз цей район називається вулиця Старий Вокзал. З 1891 по 1928 роки тут дійсно був залізничний вокзал вузькоколійної дороги Крути-Чернігів. Він розташовувався в маленькій дерев'яній будівлі. Оскільки залізничного мосту через річку тоді не було, маленькі поїзди- «зозулі» прибували на лівий берег Десни. А до міста пасажири добиралися гужовим транспортом.
У 1925 році відкрито рух на ділянці «Ніжин - Чернігів» Південно-Західної залізниці. Але поява залізничного транспорту в Чернігові відкладено до 1928 року (міст через річку Десна не був готовий і поїзди прибували і раніше на лівий берег, де розташовувався старий вокзал вузькоколійної залізниці звідки пасажири по автодорожньому мосту потрапляли в Чернігів).
У 1928 році побудували велику залізницю і міст через Десну, поїзди стали ходити прямо в місто. Пізніше тут розмістилося дорожньо-експлуатаційне управління і мостобуд. А також будинки їх працівників.
Днями новий автопавільйон «Старий вокзал» для пасажирів, котрі чекають проїжджого транспорту Чернігівський ДЕД встановила на 12км дороги державного значення М-01 Київ-Чернігів-Н.Яриловичі.
Тепер людям в очікуванні транспорту є де сховатися від негоди.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).